Na kontaktoni

Mjetet Elektromekanike Hangzhou Uni-Hosen Co, Ltd

Adresë

8 Shengdi Road, Qyteti Yuhang, Hangzhou, Zhejiang, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

0086-19957822577
0086-89080186

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

NA KONTAKTONI